| MOQ: | 900kg |
| Prijs: | Onderhandelbaar |
| Standaardverpakking: | 25kg Carton+900kg/Pallet |
| Leveringstermijn: | 30days |
| Betalingswijze: | L/C, T/T, Q/A |
| Toeleveringskapaciteit: | 200ton/month |
| Materiaal | 1. Roestvrij staal: SUS201, SUS304, SUS316, SUS410 |
| Maat | volgens de vraag van de klant |
| Cijfer | SUS201, SUS304, SUS316, A2-70, A2-80, A4-80, 4,8 6,8 8,8 10,9 12,9 |
| Inpakken | Zoals u vereiste |
| Levering | 25-60 dagen |
| Inspectie proces | Inkomende kwaliteitscontrole → Proceskwaliteitscontrole → Finale kwaliteitscontrole → Pre-shipment kwaliteitscontrole |
| apparatuur | Hardheidstest, koppeltest, zoutsproei-duurzaamheidstest, mechanische maattest, certificering en enz. Volgens uw behoefte. |
| Dienst | Als u problemen of diensten over onze producten heeft, laat het ons dan zonder enige aarzeling weten |


| MOQ: | 900kg |
| Prijs: | Onderhandelbaar |
| Standaardverpakking: | 25kg Carton+900kg/Pallet |
| Leveringstermijn: | 30days |
| Betalingswijze: | L/C, T/T, Q/A |
| Toeleveringskapaciteit: | 200ton/month |
| Materiaal | 1. Roestvrij staal: SUS201, SUS304, SUS316, SUS410 |
| Maat | volgens de vraag van de klant |
| Cijfer | SUS201, SUS304, SUS316, A2-70, A2-80, A4-80, 4,8 6,8 8,8 10,9 12,9 |
| Inpakken | Zoals u vereiste |
| Levering | 25-60 dagen |
| Inspectie proces | Inkomende kwaliteitscontrole → Proceskwaliteitscontrole → Finale kwaliteitscontrole → Pre-shipment kwaliteitscontrole |
| apparatuur | Hardheidstest, koppeltest, zoutsproei-duurzaamheidstest, mechanische maattest, certificering en enz. Volgens uw behoefte. |
| Dienst | Als u problemen of diensten over onze producten heeft, laat het ons dan zonder enige aarzeling weten |

