| MOQ: | 500 kg |
| Prijs: | Onderhandelbaar |
| Standaardverpakking: | 25kg doos+900 kg/pallet of 5 kg/ctn |
| Leveringstermijn: | 30 dagen |
| Toeleveringskapaciteit: | 200ton/maand |
| Stijl | Ronde Vleugelmoer |
| Standaard | JIS B 1185 |
| Maat | M4-M24 |
| Klasse | 4, 6, 8, 10, 12 |
| Coating | zwart, zink, HDG, Warmtebehandeling, blank, etc. |
| Materiaal | Roestvrij staal |
| Verpakking | bulk/ dozen in karton, bulk in plastic zakken/ emmers, etc. |
| Pallet | massief houten pallet, multiplex pallet, ton-box/zak, etc. |
| Verzendhaven | Shanghai & Ningbo |
V: Bent u een fabriek of handelsonderneming?
A: Wij zijn fabrieken, voornamelijk produceren wij bevestigingsmiddelen, zoals moeren, bouten, schroeven en staven, en ondertussen beheren we ook andere hardwareproducten.
V: Waar is uw fabriek gevestigd? Hoe kan ik daar bezoeken?
A: Onze fabriek is gevestigd in Jiaxing City, provincie Zhejiang, met een goede locatie en handige transportmogelijkheden, die zich naast de haven van Shanghai, de haven van Ningbo en de haven van Zhapu bevindt.
V: Hoe doet uw fabriek het met betrekking tot kwaliteitscontrole?
A: "Kwaliteit is prioriteit" we houden toezicht op elke productielink en hechten altijd groot belang aan kwaliteitscontrole van het begin tot het einde.
| MOQ: | 500 kg |
| Prijs: | Onderhandelbaar |
| Standaardverpakking: | 25kg doos+900 kg/pallet of 5 kg/ctn |
| Leveringstermijn: | 30 dagen |
| Toeleveringskapaciteit: | 200ton/maand |
| Stijl | Ronde Vleugelmoer |
| Standaard | JIS B 1185 |
| Maat | M4-M24 |
| Klasse | 4, 6, 8, 10, 12 |
| Coating | zwart, zink, HDG, Warmtebehandeling, blank, etc. |
| Materiaal | Roestvrij staal |
| Verpakking | bulk/ dozen in karton, bulk in plastic zakken/ emmers, etc. |
| Pallet | massief houten pallet, multiplex pallet, ton-box/zak, etc. |
| Verzendhaven | Shanghai & Ningbo |
V: Bent u een fabriek of handelsonderneming?
A: Wij zijn fabrieken, voornamelijk produceren wij bevestigingsmiddelen, zoals moeren, bouten, schroeven en staven, en ondertussen beheren we ook andere hardwareproducten.
V: Waar is uw fabriek gevestigd? Hoe kan ik daar bezoeken?
A: Onze fabriek is gevestigd in Jiaxing City, provincie Zhejiang, met een goede locatie en handige transportmogelijkheden, die zich naast de haven van Shanghai, de haven van Ningbo en de haven van Zhapu bevindt.
V: Hoe doet uw fabriek het met betrekking tot kwaliteitscontrole?
A: "Kwaliteit is prioriteit" we houden toezicht op elke productielink en hechten altijd groot belang aan kwaliteitscontrole van het begin tot het einde.