| MOQ: | 900 kg |
| Prijs: | Onderhandelbaar |
| Standaardverpakking: | 25kg Carton+900kg/Pallet |
| Leveringstermijn: | 30 dagen |
| Betalingswijze: | L/C, T/T, Q/A |
| Toeleveringskapaciteit: | 200ton/maand |
| Stijl | Sleufkopschroeven met paddestoelkop |
| Standaard | JIS B 1119 |
| Maat | M1-M2 |
| Coating | zwart, zink, HDG, warmtebehandeling, blank, etc. |
| Materiaal | Koolstofstaal & Roestvrij staal |
| Verpakking | bulk/ dozen in karton, bulk in plastic zakken/ emmers, etc. |
| Pallet | massief houten pallet, multiplex pallet, ton-box/zak, etc. |
| Verzendhaven | Shanghai & Ningbo |
| MOQ: | 900 kg |
| Prijs: | Onderhandelbaar |
| Standaardverpakking: | 25kg Carton+900kg/Pallet |
| Leveringstermijn: | 30 dagen |
| Betalingswijze: | L/C, T/T, Q/A |
| Toeleveringskapaciteit: | 200ton/maand |
| Stijl | Sleufkopschroeven met paddestoelkop |
| Standaard | JIS B 1119 |
| Maat | M1-M2 |
| Coating | zwart, zink, HDG, warmtebehandeling, blank, etc. |
| Materiaal | Koolstofstaal & Roestvrij staal |
| Verpakking | bulk/ dozen in karton, bulk in plastic zakken/ emmers, etc. |
| Pallet | massief houten pallet, multiplex pallet, ton-box/zak, etc. |
| Verzendhaven | Shanghai & Ningbo |