|
|
| MOQ: | 900 kg |
| Prijs: | Onderhandelbaar |
| Standaardverpakking: | 25kg Carton+900kg/Pallet |
| Leveringstermijn: | 30 dagen |
| Betalingswijze: | L/C, T/T, Q/A |
| Toeleveringskapaciteit: | 200ton/maand |
| Stijl | Hexagonale bouten |
| Standaard | ISO 8765 |
| Grootte | M8-M64 |
| Klasse | 4.8, 5.8, 6.8, 8.8, 10.9, 12.9 |
| Verpakkingen | zwart, zink, HDG, warmtebehandeling, plain, enz. |
| Materiaal | Koolstofstaal en roestvrij staal |
| Verpakking | bulk/dozen in kartonnen, bulk in polyzakken/emmers, enz. |
| Paletten | pallet van massief hout, pallet van multiplex, tonbus/zak, enz. |
| Vervoerhaven | Shanghai en Ningbo |










Veelgestelde vragen
V: Bent u een fabriek of handelsonderneming?
A: Wij zijn fabrieken, die voornamelijk bevestigingsmiddelen produceren, zoals moeren, bouten, schroeven en staven, en ondertussen beheren wij ook andere hardwareproducten.
V: Waar is uw fabriek gevestigd?
A: Onze fabriek is gevestigd in Jiaxing City, Zhejiang Provincie met een goede locatie en gemakkelijk vervoer, die naast Shanghai Port, Ningbo Port en Zhapu Port.
V: Hoe doet uw fabriek met betrekking tot kwaliteitscontrole?
A: "Kwaliteit is de prioriteit" we controleren elke productieverbinding en we hechten altijd veel waarde aan kwaliteitscontrole van begin tot eind.
|
|
| MOQ: | 900 kg |
| Prijs: | Onderhandelbaar |
| Standaardverpakking: | 25kg Carton+900kg/Pallet |
| Leveringstermijn: | 30 dagen |
| Betalingswijze: | L/C, T/T, Q/A |
| Toeleveringskapaciteit: | 200ton/maand |
| Stijl | Hexagonale bouten |
| Standaard | ISO 8765 |
| Grootte | M8-M64 |
| Klasse | 4.8, 5.8, 6.8, 8.8, 10.9, 12.9 |
| Verpakkingen | zwart, zink, HDG, warmtebehandeling, plain, enz. |
| Materiaal | Koolstofstaal en roestvrij staal |
| Verpakking | bulk/dozen in kartonnen, bulk in polyzakken/emmers, enz. |
| Paletten | pallet van massief hout, pallet van multiplex, tonbus/zak, enz. |
| Vervoerhaven | Shanghai en Ningbo |










Veelgestelde vragen
V: Bent u een fabriek of handelsonderneming?
A: Wij zijn fabrieken, die voornamelijk bevestigingsmiddelen produceren, zoals moeren, bouten, schroeven en staven, en ondertussen beheren wij ook andere hardwareproducten.
V: Waar is uw fabriek gevestigd?
A: Onze fabriek is gevestigd in Jiaxing City, Zhejiang Provincie met een goede locatie en gemakkelijk vervoer, die naast Shanghai Port, Ningbo Port en Zhapu Port.
V: Hoe doet uw fabriek met betrekking tot kwaliteitscontrole?
A: "Kwaliteit is de prioriteit" we controleren elke productieverbinding en we hechten altijd veel waarde aan kwaliteitscontrole van begin tot eind.