| MOQ: | 900 kg |
| Prijs: | Onderhandelbaar |
| Standaardverpakking: | 25kg doos+900 kg/pallet of 5 kg/ctn |
| Leveringstermijn: | 30 dagen |
| Toeleveringskapaciteit: | 500 ton/maand |
| Stijl | Zware zeskantmoeren |
| Standaard | DIN, ANSI, JIS, GB, BS, ISO, etc. |
| Maat | M12-M36 |
| Klasse | 4, 6, 8, 10, 12 |
| Coating | zwart, zink, HDG, warmtebehandeling, blank, etc. |
| Materiaal | Koolstofstaal |
| Verpakking | bulk/ dozen in karton, bulk in plastic zakken/ emmers, etc. |
| Pallet | massief houten pallet, multiplex pallet, ton-box/zak, etc. |
| Verzendhaven | Shanghai & Ningbo |










FAQ
V: Bent u een fabriek of handelsonderneming?
A: Wij zijn fabrieken, voornamelijk producenten van bevestigingsmiddelen, zoals moeren, bouten, schroeven en staven, en ondertussen beheren we ook andere hardwareproducten.
V: Waar is uw fabriek gevestigd? Hoe kan ik daar komen?
A: Onze fabriek is gevestigd in Jiaxing City, provincie Zhejiang, met een goede locatie en handige transportmogelijkheden, naast de haven van Shanghai, de haven van Ningbo en de haven van Zhapu.
V: Hoe doet uw fabriek het met betrekking tot kwaliteitscontrole?
A: "Kwaliteit is prioriteit". We houden toezicht op elke productielink en hechten altijd groot belang aan kwaliteitscontrole van het begin tot het einde.
| MOQ: | 900 kg |
| Prijs: | Onderhandelbaar |
| Standaardverpakking: | 25kg doos+900 kg/pallet of 5 kg/ctn |
| Leveringstermijn: | 30 dagen |
| Toeleveringskapaciteit: | 500 ton/maand |
| Stijl | Zware zeskantmoeren |
| Standaard | DIN, ANSI, JIS, GB, BS, ISO, etc. |
| Maat | M12-M36 |
| Klasse | 4, 6, 8, 10, 12 |
| Coating | zwart, zink, HDG, warmtebehandeling, blank, etc. |
| Materiaal | Koolstofstaal |
| Verpakking | bulk/ dozen in karton, bulk in plastic zakken/ emmers, etc. |
| Pallet | massief houten pallet, multiplex pallet, ton-box/zak, etc. |
| Verzendhaven | Shanghai & Ningbo |










FAQ
V: Bent u een fabriek of handelsonderneming?
A: Wij zijn fabrieken, voornamelijk producenten van bevestigingsmiddelen, zoals moeren, bouten, schroeven en staven, en ondertussen beheren we ook andere hardwareproducten.
V: Waar is uw fabriek gevestigd? Hoe kan ik daar komen?
A: Onze fabriek is gevestigd in Jiaxing City, provincie Zhejiang, met een goede locatie en handige transportmogelijkheden, naast de haven van Shanghai, de haven van Ningbo en de haven van Zhapu.
V: Hoe doet uw fabriek het met betrekking tot kwaliteitscontrole?
A: "Kwaliteit is prioriteit". We houden toezicht op elke productielink en hechten altijd groot belang aan kwaliteitscontrole van het begin tot het einde.