| MOQ: | 900 kg |
| Prijs: | Onderhandelbaar |
| Standaardverpakking: | 25kg doos+900 kg/pallet of 5 kg/ctn |
| Leveringstermijn: | 30 dagen |
| Toeleveringskapaciteit: | 500 ton/maand |
| Stijl | Zeskantmoeren |
| Standaard | ISO 4166 |
| Maat | M1-M1.4 |
| Klasse | 4, 6, 8, 10, 12 |
| Coating | Zwart, Zink, HDG, Warmtebehandeling, Blank, etc. |
| Materiaal | Roestvrij staal |
| Verpakking | bulk/ dozen in karton, bulk in polybags/ emmers, etc. |
| Pallet | massief houten pallet, multiplex pallet, ton box/zak, etc. |
| Verzendhaven | Shanghai & Ningbo |


![]()
Onze diensten
Professionele fabrikant: Al onze bevestigingsmiddelen worden ontworpen en vervaardigd volgens de specificaties en prestaties van de koper.
Kwaliteit is gegarandeerd: Duurzaamheidstests en kritisch technisch ontwerp om de levensduur van bevestigingsmiddelen te verlengen.
Kosteneffectief: Concurrerende prijzen met professionele fabriekslevering
Perfecte bevestigingsoplossing met 15+ jaar ervaring om uw probleem op te lossen: Breed scala aan onderdelen.
Aangepaste ideale bevestigingsmiddelen: aangepaste diensten volgens de aangeboden monsters en tekeningen.
Gratis monsters
voor Standaard bevestigingsmiddelen van Jiaxing City Qunbang HardwareWij beloven:
1. Hoge kwaliteit
2. Concurrerende prijs
3. De kortste levertijd
4. De snelste reactie
5. De beste service
FAQ
V: Bent u een fabriek of handelsonderneming?
A: Wij zijn fabrieken, die voornamelijk bevestigingsmiddelen produceren, zoals moeren, bouten, schroeven en staven, en ondertussen beheren we ook andere hardwareproducten.
V: Waar is uw fabriek gevestigd? Hoe kan ik daar bezoeken?
A: Onze fabriek is gevestigd in Jiaxing City, provincie Zhejiang, met een goede locatie en handig transport, dat zich naast de haven van Shanghai, de haven van Ningbo en de haven van Zhapu bevindt.
V: Hoe doet uw fabriek het met betrekking tot kwaliteitscontrole?
A: "Kwaliteit is prioriteit" we houden toezicht op elke productielink en hechten altijd veel belang aan kwaliteitscontrole van het begin tot het einde.
| MOQ: | 900 kg |
| Prijs: | Onderhandelbaar |
| Standaardverpakking: | 25kg doos+900 kg/pallet of 5 kg/ctn |
| Leveringstermijn: | 30 dagen |
| Toeleveringskapaciteit: | 500 ton/maand |
| Stijl | Zeskantmoeren |
| Standaard | ISO 4166 |
| Maat | M1-M1.4 |
| Klasse | 4, 6, 8, 10, 12 |
| Coating | Zwart, Zink, HDG, Warmtebehandeling, Blank, etc. |
| Materiaal | Roestvrij staal |
| Verpakking | bulk/ dozen in karton, bulk in polybags/ emmers, etc. |
| Pallet | massief houten pallet, multiplex pallet, ton box/zak, etc. |
| Verzendhaven | Shanghai & Ningbo |


![]()
Onze diensten
Professionele fabrikant: Al onze bevestigingsmiddelen worden ontworpen en vervaardigd volgens de specificaties en prestaties van de koper.
Kwaliteit is gegarandeerd: Duurzaamheidstests en kritisch technisch ontwerp om de levensduur van bevestigingsmiddelen te verlengen.
Kosteneffectief: Concurrerende prijzen met professionele fabriekslevering
Perfecte bevestigingsoplossing met 15+ jaar ervaring om uw probleem op te lossen: Breed scala aan onderdelen.
Aangepaste ideale bevestigingsmiddelen: aangepaste diensten volgens de aangeboden monsters en tekeningen.
Gratis monsters
voor Standaard bevestigingsmiddelen van Jiaxing City Qunbang HardwareWij beloven:
1. Hoge kwaliteit
2. Concurrerende prijs
3. De kortste levertijd
4. De snelste reactie
5. De beste service
FAQ
V: Bent u een fabriek of handelsonderneming?
A: Wij zijn fabrieken, die voornamelijk bevestigingsmiddelen produceren, zoals moeren, bouten, schroeven en staven, en ondertussen beheren we ook andere hardwareproducten.
V: Waar is uw fabriek gevestigd? Hoe kan ik daar bezoeken?
A: Onze fabriek is gevestigd in Jiaxing City, provincie Zhejiang, met een goede locatie en handig transport, dat zich naast de haven van Shanghai, de haven van Ningbo en de haven van Zhapu bevindt.
V: Hoe doet uw fabriek het met betrekking tot kwaliteitscontrole?
A: "Kwaliteit is prioriteit" we houden toezicht op elke productielink en hechten altijd veel belang aan kwaliteitscontrole van het begin tot het einde.