| MOQ: | 900 kg |
| Prijs: | Onderhandelbaar |
| Standaardverpakking: | 25kg doos+900 kg/pallet of 5 kg/ctn |
| Leveringstermijn: | 30 dagen |
| Betalingswijze: | L/C, T/T, OA |
| Toeleveringskapaciteit: | 500 ton/maand |
| Stijl | Zeskant Nylon Borgmoeren (dun) |
| Standaard | ISO 10511 |
| Maat | M3-M36 |
| Klasse | 4, 6, 8, 10, 12 |
| Coating | zwart, zink, HDG, warmtebehandeling, blank, etc. |
| Materiaal | Roestvrij staal & Koolstofstaal |
| Verpakking | bulk/dozen in karton, bulk in polybags/emmers, etc. |
| Pallet | massief houten pallet, multiplex pallet, ton-box/zak, etc. |
| Verzendhaven | Shanghai & Ningbo |
De ISO 10511-norm specificeert de eisen voor nylon borgmoeren of nylon inlegborgmoeren. Het kernprincipe van deze bevestiger is de integrale borgfunctie, die een voorgeschreven koppel creëert dat bestand is tegen losraken door trillingen en thermische cycli. Dit wordt bereikt door een niet-metalen inleg (meestal gemaakt van nylon of polyamide) stevig bevestigd in het bovenste deel van de moer. Wanneer de moer op een bout wordt vastgedraaid, vervormt de inleg elastisch om de schroefdraad van het bijpassende onderdeel vast te grijpen, waardoor wrijving ontstaat die spontaan losraken voorkomt.
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
FAQ
1. Wat is uw ervaring?
Onze algemeen directeur is sinds 2005 betrokken bij de export van bevestigingsmiddelen.
Ons team kan u professionele verkoop van bevestigingsmiddelen en vlotte exportdiensten bieden.
2. Hoe zit het met uw prijs?
Producten van hoge kwaliteit met een redelijke prijs. Geef me een aanvraag, we zullen u direct een prijs geven.
3. Accepteert u kleine bestellingen?
Over het algemeen, als de goederen op voorraad zijn, kunnen we ze binnen 2-5 dagen leveren. Als de hoeveelheid 1-2 containers is, kunnen we u binnen 18-25 dagen leveren. Als de hoeveelheid meer dan 2 containers is en u heeft haast, kunnen we de fabriek prioriteit geven aan de productie van uw goederen.
5. Hoe kan ik u vertrouwen?
Jiaxing City Qunbang Hardware Co.,ltd heeft zijn eigen recht van import en export, QBH-handelsmerk in China, de Verenigde Staten, de Europese Unie zijn geregistreerd. Tegelijkertijd kunt u ook de registratie-informatie van ons bedrijf controleren in het Chinese industrie- en handelssysteem.
| MOQ: | 900 kg |
| Prijs: | Onderhandelbaar |
| Standaardverpakking: | 25kg doos+900 kg/pallet of 5 kg/ctn |
| Leveringstermijn: | 30 dagen |
| Betalingswijze: | L/C, T/T, OA |
| Toeleveringskapaciteit: | 500 ton/maand |
| Stijl | Zeskant Nylon Borgmoeren (dun) |
| Standaard | ISO 10511 |
| Maat | M3-M36 |
| Klasse | 4, 6, 8, 10, 12 |
| Coating | zwart, zink, HDG, warmtebehandeling, blank, etc. |
| Materiaal | Roestvrij staal & Koolstofstaal |
| Verpakking | bulk/dozen in karton, bulk in polybags/emmers, etc. |
| Pallet | massief houten pallet, multiplex pallet, ton-box/zak, etc. |
| Verzendhaven | Shanghai & Ningbo |
De ISO 10511-norm specificeert de eisen voor nylon borgmoeren of nylon inlegborgmoeren. Het kernprincipe van deze bevestiger is de integrale borgfunctie, die een voorgeschreven koppel creëert dat bestand is tegen losraken door trillingen en thermische cycli. Dit wordt bereikt door een niet-metalen inleg (meestal gemaakt van nylon of polyamide) stevig bevestigd in het bovenste deel van de moer. Wanneer de moer op een bout wordt vastgedraaid, vervormt de inleg elastisch om de schroefdraad van het bijpassende onderdeel vast te grijpen, waardoor wrijving ontstaat die spontaan losraken voorkomt.
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
FAQ
1. Wat is uw ervaring?
Onze algemeen directeur is sinds 2005 betrokken bij de export van bevestigingsmiddelen.
Ons team kan u professionele verkoop van bevestigingsmiddelen en vlotte exportdiensten bieden.
2. Hoe zit het met uw prijs?
Producten van hoge kwaliteit met een redelijke prijs. Geef me een aanvraag, we zullen u direct een prijs geven.
3. Accepteert u kleine bestellingen?
Over het algemeen, als de goederen op voorraad zijn, kunnen we ze binnen 2-5 dagen leveren. Als de hoeveelheid 1-2 containers is, kunnen we u binnen 18-25 dagen leveren. Als de hoeveelheid meer dan 2 containers is en u heeft haast, kunnen we de fabriek prioriteit geven aan de productie van uw goederen.
5. Hoe kan ik u vertrouwen?
Jiaxing City Qunbang Hardware Co.,ltd heeft zijn eigen recht van import en export, QBH-handelsmerk in China, de Verenigde Staten, de Europese Unie zijn geregistreerd. Tegelijkertijd kunt u ook de registratie-informatie van ons bedrijf controleren in het Chinese industrie- en handelssysteem.