| MOQ: | 900 kg |
| Prijs: | Onderhandelbaar |
| Standaardverpakking: | 25kg Carton+900kg/Pallet |
| Leveringstermijn: | 30 dagen |
| Betalingswijze: | L/C, T/T, Q/A |
| Toeleveringskapaciteit: | 200ton/maand |
| Stijl | Gekartelde Moer |
| Standaard | DIN6303 |
| Maat | M5-M10 |
| Klasse | 4, 6, 8, 10, 12 |
| Coating | zwart, zink, HDG, warmtebehandeling, blank, etc. |
| Materiaal | Koolstofstaal & Roestvrij staal |
| Verpakking | bulk/ dozen in karton, bulk in plastic zakken/ emmers, etc. |
| Pallet | massief houten pallet, multiplex pallet, ton-box/zak, etc. |
| Verzendhaven | Shanghai & Ningbo |
DIN 6303 Halfdraads Ronde Moeren staan algemeen bekend als Halfdraads Ronde Moeren of Hardware Gekartelde Moeren. Het meest kenmerkende kenmerk is de gekartelde (ruitvormige) omtrek. Deze textuur zorgt voor een uitstekende grip, waardoor ze gemakkelijk met de hand kunnen worden aangedraaid of afgesteld zonder dat er speciale sleutels of gereedschap nodig zijn.
De moer is niet volledig over de gehele hoogte voorzien van schroefdraad. In plaats daarvan heeft hij een schroefdraadgedeelte dat doorgaans ongeveer tweederde van de interne boring bedekt. Het resterende ongeschroefde gedeelte fungeert als geleider en helpt de moer haaks uit te lijnen met de bout of draadstang voor een gemakkelijkere en rechtere ingreep.
FAQ
Ons team kan u professionele
bevestigingsmiddelen verkoop- en vlotte exportdiensten bieden. 3. Accepteert u kleine bestellingen?
| MOQ: | 900 kg |
| Prijs: | Onderhandelbaar |
| Standaardverpakking: | 25kg Carton+900kg/Pallet |
| Leveringstermijn: | 30 dagen |
| Betalingswijze: | L/C, T/T, Q/A |
| Toeleveringskapaciteit: | 200ton/maand |
| Stijl | Gekartelde Moer |
| Standaard | DIN6303 |
| Maat | M5-M10 |
| Klasse | 4, 6, 8, 10, 12 |
| Coating | zwart, zink, HDG, warmtebehandeling, blank, etc. |
| Materiaal | Koolstofstaal & Roestvrij staal |
| Verpakking | bulk/ dozen in karton, bulk in plastic zakken/ emmers, etc. |
| Pallet | massief houten pallet, multiplex pallet, ton-box/zak, etc. |
| Verzendhaven | Shanghai & Ningbo |
DIN 6303 Halfdraads Ronde Moeren staan algemeen bekend als Halfdraads Ronde Moeren of Hardware Gekartelde Moeren. Het meest kenmerkende kenmerk is de gekartelde (ruitvormige) omtrek. Deze textuur zorgt voor een uitstekende grip, waardoor ze gemakkelijk met de hand kunnen worden aangedraaid of afgesteld zonder dat er speciale sleutels of gereedschap nodig zijn.
De moer is niet volledig over de gehele hoogte voorzien van schroefdraad. In plaats daarvan heeft hij een schroefdraadgedeelte dat doorgaans ongeveer tweederde van de interne boring bedekt. Het resterende ongeschroefde gedeelte fungeert als geleider en helpt de moer haaks uit te lijnen met de bout of draadstang voor een gemakkelijkere en rechtere ingreep.
FAQ
Ons team kan u professionele
bevestigingsmiddelen verkoop- en vlotte exportdiensten bieden. 3. Accepteert u kleine bestellingen?