| MOQ: | 900 kg |
| Prijs: | Onderhandelbaar |
| Standaardverpakking: | 25kg Carton+900kg/Pallet |
| Leveringstermijn: | 30 DAGEN |
| Betalingswijze: | L/C, T/T, Q/A |
| Toeleveringskapaciteit: | 200TON/MONTH |
| STIJL | Inbusbouten met Vlakke Punt |
| STANDAARD | DIN913 / ISO4026 / CSN 021187 / PN82314 / UNI5923 / EU24026 |
| Leverancier | QBH |
| MAAT | M1.4-M24 |
| KLASSE(Koolstofstaal) | / |
| Coating(Koolstofstaal) | / |
| MATERIAAL | Roestvrij staal (SS304/SS316) |
| VERPAKKING | bulk/ dozen in karton, bulk in polybags/ emmers, etc. |
| PALLET | massief houten pallet, multiplex pallet, ton box/zak, etc. |
Maatwerk Bevestigingsmiddelen
Zo belangrijk als het is om kwaliteitsmetalen onderdelen te creëren, ze zullen niets uithalen tenzij je iets hebt dat ze allemaal bij elkaar houdt.
Enkele van de meest voorkomende soorten aandrijvingen zijn:
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
FAQ
1.Hoe kan ik je vertrouwen?
We hebben eigen import- en exportrechten en we zijn Gold member van alibaba en made in china. We krijgen kredietgarantie van Alibaba Group. Je kunt direct een bestelling bij ons plaatsen via alibaba.
2.Hoe zit het met je prijs?
Hoge kwaliteit producten met een redelijke prijs. Geef me een aanvraag, ik zal je direct een prijs geven ter referentie.
3. Hoe controleer je je kwaliteit?
We eisen dat de kwaliteitscontroleafdeling elke productielink van elke zending inspecteert. En we kunnen je MTC en molen certificaat verstrekken wanneer de goederen klaar zijn.
4.Accepteer je kleine bestellingen?
Natuurlijk, we kunnen alle bestellingen accepteren, we hebben veel voorraad voor ALLE ROESTVRIJSTALEN BEVESTIGINGSMIDDELEN, KOOLSTALEN MOEREN EN DEELBOUTEN, zoals zeskantige lasmoer, kooimoer, vleugelmoer, vierkante lasmoer, dopmoer, zeskantmoer, flensmoer. Metrisch 8.8Grade, 10.9Grade 12.9Grade Zeskantbout en Inbusbout, Deel ASME Zeskantbout.
5.Hoe zit het met je levertijd?
Over het algemeen, als de goederen op voorraad zijn, kunnen we ze binnen 2-5 dagen leveren. Als de hoeveelheid 1-2 containers is, kunnen we je binnen 18-25 dagen leveren, als de hoeveelheid meer dan 2 containers is en je hebt haast, kunnen we de fabriek prioriteit geven aan de productie van je goederen.
6.Wat is je verpakking?
Onze verpakking is 20-25 kg voor één karton, 36 of 48 stuks kartons voor één pallet. Eén pallet is ongeveer 900-960 kg. We kunnen ook het logo van de klant op de kartons maken. Of we passen de kartons aan volgens de eisen van de klant
| MOQ: | 900 kg |
| Prijs: | Onderhandelbaar |
| Standaardverpakking: | 25kg Carton+900kg/Pallet |
| Leveringstermijn: | 30 DAGEN |
| Betalingswijze: | L/C, T/T, Q/A |
| Toeleveringskapaciteit: | 200TON/MONTH |
| STIJL | Inbusbouten met Vlakke Punt |
| STANDAARD | DIN913 / ISO4026 / CSN 021187 / PN82314 / UNI5923 / EU24026 |
| Leverancier | QBH |
| MAAT | M1.4-M24 |
| KLASSE(Koolstofstaal) | / |
| Coating(Koolstofstaal) | / |
| MATERIAAL | Roestvrij staal (SS304/SS316) |
| VERPAKKING | bulk/ dozen in karton, bulk in polybags/ emmers, etc. |
| PALLET | massief houten pallet, multiplex pallet, ton box/zak, etc. |
Maatwerk Bevestigingsmiddelen
Zo belangrijk als het is om kwaliteitsmetalen onderdelen te creëren, ze zullen niets uithalen tenzij je iets hebt dat ze allemaal bij elkaar houdt.
Enkele van de meest voorkomende soorten aandrijvingen zijn:
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
FAQ
1.Hoe kan ik je vertrouwen?
We hebben eigen import- en exportrechten en we zijn Gold member van alibaba en made in china. We krijgen kredietgarantie van Alibaba Group. Je kunt direct een bestelling bij ons plaatsen via alibaba.
2.Hoe zit het met je prijs?
Hoge kwaliteit producten met een redelijke prijs. Geef me een aanvraag, ik zal je direct een prijs geven ter referentie.
3. Hoe controleer je je kwaliteit?
We eisen dat de kwaliteitscontroleafdeling elke productielink van elke zending inspecteert. En we kunnen je MTC en molen certificaat verstrekken wanneer de goederen klaar zijn.
4.Accepteer je kleine bestellingen?
Natuurlijk, we kunnen alle bestellingen accepteren, we hebben veel voorraad voor ALLE ROESTVRIJSTALEN BEVESTIGINGSMIDDELEN, KOOLSTALEN MOEREN EN DEELBOUTEN, zoals zeskantige lasmoer, kooimoer, vleugelmoer, vierkante lasmoer, dopmoer, zeskantmoer, flensmoer. Metrisch 8.8Grade, 10.9Grade 12.9Grade Zeskantbout en Inbusbout, Deel ASME Zeskantbout.
5.Hoe zit het met je levertijd?
Over het algemeen, als de goederen op voorraad zijn, kunnen we ze binnen 2-5 dagen leveren. Als de hoeveelheid 1-2 containers is, kunnen we je binnen 18-25 dagen leveren, als de hoeveelheid meer dan 2 containers is en je hebt haast, kunnen we de fabriek prioriteit geven aan de productie van je goederen.
6.Wat is je verpakking?
Onze verpakking is 20-25 kg voor één karton, 36 of 48 stuks kartons voor één pallet. Eén pallet is ongeveer 900-960 kg. We kunnen ook het logo van de klant op de kartons maken. Of we passen de kartons aan volgens de eisen van de klant