| MOQ: | 900 kg |
| Prijs: | Onderhandelbaar |
| Standaardverpakking: | 25 kg Karton + 900 kg/pallet of 5 kg/CTN |
| Leveringstermijn: | 30 DAGEN |
| Betalingswijze: | L/C, T/T |
| Toeleveringskapaciteit: | 200TON/MONTH |
| Stijl | Zeskant Flens Nyolon Borgmoeren |
| Standaard | ISO7043 |
| Maat | M5-M20 |
| Klasse | 4, 6, 8, 10, 12 |
| Coating | zwart, zink, HDG, warmtebehandeling, blank, etc. |
| Materiaal | Roestvrij staal & Koolstofstaal |
| Verpakking | bulk/dozen in karton, bulk in polybags/emmers, etc. |
| Pallet | massief houten pallet, multiplex pallet, ton box/zak, etc. |
| Verzendhaven | Shanghai & Ningbo |
![]()
![]()
De voordelen van QBH
Producttoepassing
DIN 971 Zeskantmoeren worden gebruikt in combinatie met externe schroefdraadbevestigingsmiddelen zoals bouten, tapeinden, schroeven, etc. Analogen. ISO 4032 aangepast. Voordelen. DIN 971 moeren zijn zeskantmoeren. Deze zijn gemaakt van hoogwaardig standaard materiaal. Zeer bestand tegen chemicaliën en corrosie. Het kan worden gebruikt voor lichte toepassingen met weinig ruimte.
1.Wat is uw ervaring?Onze algemeen directeur is sinds 2005 betrokken bij de export van bevestigingsmiddelen.
Ons team kan u professionele
bevestigingsmiddelen verkoop- en vlotte exportdiensten bieden. 2. Hoe zit het met uw prijs?
Producten van hoge kwaliteit met een redelijke prijs. Geef me een aanvraag, we zullen u direct een prijs geven.
3. Hoe controleert u uw kwaliteit?
We eisen dat de kwaliteitscontroleafdeling elke productielink van elke zending inspecteert. En we kunnen u MTC en een molen certificaat verstrekken wanneer de goederen klaar zijn.
4. Kunt u gratis monsters verstrekken?
Voor nieuwe klanten kunnen we gratis monsters verstrekken voor standaard bevestigingsmiddelen, maar de klanten betalen de expreskosten. Voor oude klanten sturen we u gratis monsters en betalen we zelf de expreskosten.
| MOQ: | 900 kg |
| Prijs: | Onderhandelbaar |
| Standaardverpakking: | 25 kg Karton + 900 kg/pallet of 5 kg/CTN |
| Leveringstermijn: | 30 DAGEN |
| Betalingswijze: | L/C, T/T |
| Toeleveringskapaciteit: | 200TON/MONTH |
| Stijl | Zeskant Flens Nyolon Borgmoeren |
| Standaard | ISO7043 |
| Maat | M5-M20 |
| Klasse | 4, 6, 8, 10, 12 |
| Coating | zwart, zink, HDG, warmtebehandeling, blank, etc. |
| Materiaal | Roestvrij staal & Koolstofstaal |
| Verpakking | bulk/dozen in karton, bulk in polybags/emmers, etc. |
| Pallet | massief houten pallet, multiplex pallet, ton box/zak, etc. |
| Verzendhaven | Shanghai & Ningbo |
![]()
![]()
De voordelen van QBH
Producttoepassing
DIN 971 Zeskantmoeren worden gebruikt in combinatie met externe schroefdraadbevestigingsmiddelen zoals bouten, tapeinden, schroeven, etc. Analogen. ISO 4032 aangepast. Voordelen. DIN 971 moeren zijn zeskantmoeren. Deze zijn gemaakt van hoogwaardig standaard materiaal. Zeer bestand tegen chemicaliën en corrosie. Het kan worden gebruikt voor lichte toepassingen met weinig ruimte.
1.Wat is uw ervaring?Onze algemeen directeur is sinds 2005 betrokken bij de export van bevestigingsmiddelen.
Ons team kan u professionele
bevestigingsmiddelen verkoop- en vlotte exportdiensten bieden. 2. Hoe zit het met uw prijs?
Producten van hoge kwaliteit met een redelijke prijs. Geef me een aanvraag, we zullen u direct een prijs geven.
3. Hoe controleert u uw kwaliteit?
We eisen dat de kwaliteitscontroleafdeling elke productielink van elke zending inspecteert. En we kunnen u MTC en een molen certificaat verstrekken wanneer de goederen klaar zijn.
4. Kunt u gratis monsters verstrekken?
Voor nieuwe klanten kunnen we gratis monsters verstrekken voor standaard bevestigingsmiddelen, maar de klanten betalen de expreskosten. Voor oude klanten sturen we u gratis monsters en betalen we zelf de expreskosten.