| MOQ: | 900 kg |
| Prijs: | Onderhandelbaar |
| Standaardverpakking: | 25kg Carton+900kg/Pallet |
| Leveringstermijn: | 30 dagen |
| Betalingswijze: | L/C, T/T, Q/A |
| Toeleveringskapaciteit: | 200TON/MONTH |
| Stijl | Flankenbouten |
| Standaard | DIN6922 |
| Grootte | M5-M16 |
| Klasse | 4.8, 5.8, 6.8, 8.8, 10.9, 12.9 |
| Verpakkingen | zwart, zink, HDG, warmtebehandeling, plain, enz. |
| Materiaal | Koolstofstaal en roestvrij staal |
| Verpakking | bulk/dozen in kartonnen, bulk in polyzakken/emmers, enz. |
| Paletten | pallet van massief hout, pallet van multiplex, tonbus/zak, enz. |
| Vervoerhaven | Shanghai en Ningbo |
Gratis monstersvoorStandaard bevestigingsmiddelvan Jiaxing City Qunbang Hardware
We beloven:
1.Hoge kwaliteit
2. Concurrerende prijs
3De kortste levering.
4De snelste reactie.
5De beste service.
Veelgestelde vragen
| MOQ: | 900 kg |
| Prijs: | Onderhandelbaar |
| Standaardverpakking: | 25kg Carton+900kg/Pallet |
| Leveringstermijn: | 30 dagen |
| Betalingswijze: | L/C, T/T, Q/A |
| Toeleveringskapaciteit: | 200TON/MONTH |
| Stijl | Flankenbouten |
| Standaard | DIN6922 |
| Grootte | M5-M16 |
| Klasse | 4.8, 5.8, 6.8, 8.8, 10.9, 12.9 |
| Verpakkingen | zwart, zink, HDG, warmtebehandeling, plain, enz. |
| Materiaal | Koolstofstaal en roestvrij staal |
| Verpakking | bulk/dozen in kartonnen, bulk in polyzakken/emmers, enz. |
| Paletten | pallet van massief hout, pallet van multiplex, tonbus/zak, enz. |
| Vervoerhaven | Shanghai en Ningbo |
Gratis monstersvoorStandaard bevestigingsmiddelvan Jiaxing City Qunbang Hardware
We beloven:
1.Hoge kwaliteit
2. Concurrerende prijs
3De kortste levering.
4De snelste reactie.
5De beste service.
Veelgestelde vragen