| MOQ: | 900 kg |
| Prijs: | Onderhandelbaar |
| Standaardverpakking: | 25 kg Karton + 900 kg/pallet of 5 kg/CTN |
| Leveringstermijn: | 30 dagen |
| Betalingswijze: | L/C, T/T, OA |
| Toeleveringskapaciteit: | 100 ton/maand |
| Stijl | Ronde drager slotnootjes Autonootjes |
| Standaard | DIN981/DIN1804/DIN70852 |
| Leverancier | QBH |
| Model nr. | Voor de toepassing van de voorschriften van punt 6.1.3 van dit reglement wordt het volgende toegevoegd:QBH-DIN70852 |
| Standaard | DIN, ANSI, JIS, GB, BS, ISO, enz. |
| Grootte | M12-M22 |
| Klasse | 4, 6, 8, 10, 12 |
| Verpakkingen | zwart, zink, HDG, warmtebehandeling, plain, enz. |
| Materiaal | Koolstofstaal en roestvrij staal |
| Verpakking | bulk/dozen in kartonnen, bulk in polyzakken/emmers, enz. |
| Paletten | pallet van massief hout, pallet van multiplex, tonbus/zak, enz. |
| Vervoerhaven | Shanghai en Ningbo |
Veelgestelde vragen
| MOQ: | 900 kg |
| Prijs: | Onderhandelbaar |
| Standaardverpakking: | 25 kg Karton + 900 kg/pallet of 5 kg/CTN |
| Leveringstermijn: | 30 dagen |
| Betalingswijze: | L/C, T/T, OA |
| Toeleveringskapaciteit: | 100 ton/maand |
| Stijl | Ronde drager slotnootjes Autonootjes |
| Standaard | DIN981/DIN1804/DIN70852 |
| Leverancier | QBH |
| Model nr. | Voor de toepassing van de voorschriften van punt 6.1.3 van dit reglement wordt het volgende toegevoegd:QBH-DIN70852 |
| Standaard | DIN, ANSI, JIS, GB, BS, ISO, enz. |
| Grootte | M12-M22 |
| Klasse | 4, 6, 8, 10, 12 |
| Verpakkingen | zwart, zink, HDG, warmtebehandeling, plain, enz. |
| Materiaal | Koolstofstaal en roestvrij staal |
| Verpakking | bulk/dozen in kartonnen, bulk in polyzakken/emmers, enz. |
| Paletten | pallet van massief hout, pallet van multiplex, tonbus/zak, enz. |
| Vervoerhaven | Shanghai en Ningbo |
Veelgestelde vragen