| MOQ: | 500 kg |
| Prijs: | Onderhandelbaar |
| Standaardverpakking: | 25kg Carton+900kg/Pallet |
| Leveringstermijn: | 30 dagen |
| Betalingswijze: | L/C, T/T, D/P |
| Toeleveringskapaciteit: | 600TON/MONTH |
Metrische hex-moeren van roestvrij staal zijn binnengedrukt, zeshoekige bevestigingsstukken die worden gebruikt om mechanische
De metrische moeren van DIN 934 voldoen aan de standaardspecificaties van het Deutsches Institut für Normung
In de eerste plaats is de norm DIN 934 vervangen door de norm DIN EN.
ISO 4032 en 8673 en DIN 934 worden nog steeds algemeen in de industrie erkend.

| Stijl | DIN 934/DIN 970/ISO 4032 HEX NUT |
| Standaard | DIN,ASTM/ANSI JIS EN ISO,AS,GB |
| Leverancier | QBH |
| Grootte | M3-M90(Koud smeden en warm smeden) |
| Klasse | DIN: Gr.4,5,6,8.8,10,; SAE: Gr.2,5,8 |
| Verpakkingen | Zwart, zink, nikkel,H.D.G. - Dat is het. |
| Materiaal | Koolstofstaal |
| Verpakking | bulk/dozen in kartonnen, bulk in polyzakken/emmers, enz. |
| Paletten | pallet van massief hout, pallet van multiplex, tonbus/zak, enz. |
![]()
Veelgestelde vragen
| MOQ: | 500 kg |
| Prijs: | Onderhandelbaar |
| Standaardverpakking: | 25kg Carton+900kg/Pallet |
| Leveringstermijn: | 30 dagen |
| Betalingswijze: | L/C, T/T, D/P |
| Toeleveringskapaciteit: | 600TON/MONTH |
Metrische hex-moeren van roestvrij staal zijn binnengedrukt, zeshoekige bevestigingsstukken die worden gebruikt om mechanische
De metrische moeren van DIN 934 voldoen aan de standaardspecificaties van het Deutsches Institut für Normung
In de eerste plaats is de norm DIN 934 vervangen door de norm DIN EN.
ISO 4032 en 8673 en DIN 934 worden nog steeds algemeen in de industrie erkend.

| Stijl | DIN 934/DIN 970/ISO 4032 HEX NUT |
| Standaard | DIN,ASTM/ANSI JIS EN ISO,AS,GB |
| Leverancier | QBH |
| Grootte | M3-M90(Koud smeden en warm smeden) |
| Klasse | DIN: Gr.4,5,6,8.8,10,; SAE: Gr.2,5,8 |
| Verpakkingen | Zwart, zink, nikkel,H.D.G. - Dat is het. |
| Materiaal | Koolstofstaal |
| Verpakking | bulk/dozen in kartonnen, bulk in polyzakken/emmers, enz. |
| Paletten | pallet van massief hout, pallet van multiplex, tonbus/zak, enz. |
![]()
Veelgestelde vragen