| MOQ: | 900 kg |
| Prijs: | Onderhandelbaar |
| Standaardverpakking: | 25 kg Karton + 900 kg/pallet of 5 kg/CTN |
| Leveringstermijn: | 30 dagen |
| Betalingswijze: | L/C, T/T, OA |
| Toeleveringskapaciteit: | 100 ton/maand |
| Productnaam | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
| Materiaal | Roestvrij staal, koolstofstaal koper |
| Lijst van het voertuig | Rechter, elleboog, 45 graden, 90 graden, tee, 4 manier unie |
| Merken | QBH, of volgens uw eisen |
| Draadsysteem | Metrische, ISO-tapered, NPT, BSPP, BSPT, JIS, SAE, UNF, G, R, JIC |
| Verbindingsoppervlak | Multi-seal, platte, platte O-ring, kegelsit |
| Reinigingsproces | Standaardreiniging en verpakking |
Certificeringen en pakket
![]()
Onze diensten
Professionele fabrikant: Al onze bevestigingsmiddelen zijn ontworpen en vervaardigd volgens de kopers'
specificatie en prestaties.
Kwaliteit is gegarandeerd: duurzaamheidstests en kritisch technisch ontwerp om de levensduur van bevestigingsmiddelen te verlengen.
Kosteneffectief: concurrerende prijzen met professionele fabrieksvoorziening
Perfecte bevestigingsoplossing met meer dan 15 jaar ervaring om uw probleem op te lossen: breed scala aan onderdelen.
Op maat gemaakte ideale bevestigingsmiddelen: op maat gemaakte diensten volgens de aangeboden monsters en tekeningen.
Gratis monstersvoorStandaard bevestigingsmiddelvan Jiaxing City Qunbang Hardware
We beloven:
1. Hoge kwaliteit
2. Concurrerende prijs
3De kortste levering.
4De snelste reactie.
5De beste service.
Veelgestelde vragen
1.Hoe is je ervaring??
Onze algemeen directeur is sinds 2005 bezig met het exporteren van bevestigingsmiddelen.
Ons team kan u professionelebevestigingsmiddelenverkoop- en exportdiensten.
2Hoe zit het met je prijs?
Hoogwaardige producten met een redelijke prijs.
Verwijst onmiddellijk.
3Hoe controleer je je kwaliteit?
De kwaliteitscontrole inspecteert elke productielijn van elke zending en we kunnen u een MTC- en fabriekcertificaat geven als de goederen klaar zijn.
4Hoe zit het met je levertijd?
Over het algemeen, als de goederen op voorraad zijn, kunnen we ze binnen 2-5 dagen leveren, als de hoeveelheid 1-2 containers is,
We kunnen u 18-25 dagen geven, als de hoeveelheid meer dan 2 containers is en u zeer dringend bent, kunnen we u laten
prioriteitsproducten van de fabriek
uw goederen.
5Wat heb je inpakken?
Onze verpakking is 20-25kg voor één karton, 36 of 48pcs kartons voor één pallet.Of we aangepast dozen volgens klanten'
vereiste.
| MOQ: | 900 kg |
| Prijs: | Onderhandelbaar |
| Standaardverpakking: | 25 kg Karton + 900 kg/pallet of 5 kg/CTN |
| Leveringstermijn: | 30 dagen |
| Betalingswijze: | L/C, T/T, OA |
| Toeleveringskapaciteit: | 100 ton/maand |
| Productnaam | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
| Materiaal | Roestvrij staal, koolstofstaal koper |
| Lijst van het voertuig | Rechter, elleboog, 45 graden, 90 graden, tee, 4 manier unie |
| Merken | QBH, of volgens uw eisen |
| Draadsysteem | Metrische, ISO-tapered, NPT, BSPP, BSPT, JIS, SAE, UNF, G, R, JIC |
| Verbindingsoppervlak | Multi-seal, platte, platte O-ring, kegelsit |
| Reinigingsproces | Standaardreiniging en verpakking |
Certificeringen en pakket
![]()
Onze diensten
Professionele fabrikant: Al onze bevestigingsmiddelen zijn ontworpen en vervaardigd volgens de kopers'
specificatie en prestaties.
Kwaliteit is gegarandeerd: duurzaamheidstests en kritisch technisch ontwerp om de levensduur van bevestigingsmiddelen te verlengen.
Kosteneffectief: concurrerende prijzen met professionele fabrieksvoorziening
Perfecte bevestigingsoplossing met meer dan 15 jaar ervaring om uw probleem op te lossen: breed scala aan onderdelen.
Op maat gemaakte ideale bevestigingsmiddelen: op maat gemaakte diensten volgens de aangeboden monsters en tekeningen.
Gratis monstersvoorStandaard bevestigingsmiddelvan Jiaxing City Qunbang Hardware
We beloven:
1. Hoge kwaliteit
2. Concurrerende prijs
3De kortste levering.
4De snelste reactie.
5De beste service.
Veelgestelde vragen
1.Hoe is je ervaring??
Onze algemeen directeur is sinds 2005 bezig met het exporteren van bevestigingsmiddelen.
Ons team kan u professionelebevestigingsmiddelenverkoop- en exportdiensten.
2Hoe zit het met je prijs?
Hoogwaardige producten met een redelijke prijs.
Verwijst onmiddellijk.
3Hoe controleer je je kwaliteit?
De kwaliteitscontrole inspecteert elke productielijn van elke zending en we kunnen u een MTC- en fabriekcertificaat geven als de goederen klaar zijn.
4Hoe zit het met je levertijd?
Over het algemeen, als de goederen op voorraad zijn, kunnen we ze binnen 2-5 dagen leveren, als de hoeveelheid 1-2 containers is,
We kunnen u 18-25 dagen geven, als de hoeveelheid meer dan 2 containers is en u zeer dringend bent, kunnen we u laten
prioriteitsproducten van de fabriek
uw goederen.
5Wat heb je inpakken?
Onze verpakking is 20-25kg voor één karton, 36 of 48pcs kartons voor één pallet.Of we aangepast dozen volgens klanten'
vereiste.