| MOQ: | 900 kg |
| Prijs: | Onderhandelbaar |
| Standaardverpakking: | 25kg Carton+900kg/Pallet |
| Leveringstermijn: | 30 dagen |
| Betalingswijze: | L/C, T/T, OA |
| Toeleveringskapaciteit: | 500 ton/maand |
| Naam van het product | Frictie-gripbouten |
| Standaard | DIN6914 |
| Grootte | M12-M56 |
| Lange | 30-200 mm |
| Graad | 8.8/10.9 |
| Materiaal | Legeringsstaal |
| Afsluit | Zwarte |
| Mechanische eigenschappen | ISO898.1 |
| Verpakking | Karton, polyzak, vat |
| Paletten | pallet van massief hout, pallet van multiplex, tondoos/zak |
![]()
![]()
![]()
Onze diensten
Professionele fabrikant: Al onze bevestigingsmiddelen zijn ontworpen en vervaardigd volgens de kopers'
specificatie en prestaties.
Kwaliteit is gegarandeerd: duurzaamheidstests en kritisch technisch ontwerp om de levensduur van bevestigingsstukken te verlengen.
Kosteneffectief: concurrerende prijzen met professionele fabrieksvoorziening
Perfecte bevestigingsoplossing met meer dan 15 jaar ervaring om uw probleem op te lossen: breed scala aan onderdelen.
Op maat gemaakte ideale bevestigingsmiddelen: op maat gemaakte diensten volgens de aangeboden monsters en tekeningen.
Gratis monstersvoorStandaard bevestigingsmiddelvan Jiaxing City Qunbang Hardware
We beloven:
1.Hoge kwaliteit
2. Concurrerende prijs
3De kortste levering.
4De snelste reactie.
5De beste service.
| MOQ: | 900 kg |
| Prijs: | Onderhandelbaar |
| Standaardverpakking: | 25kg Carton+900kg/Pallet |
| Leveringstermijn: | 30 dagen |
| Betalingswijze: | L/C, T/T, OA |
| Toeleveringskapaciteit: | 500 ton/maand |
| Naam van het product | Frictie-gripbouten |
| Standaard | DIN6914 |
| Grootte | M12-M56 |
| Lange | 30-200 mm |
| Graad | 8.8/10.9 |
| Materiaal | Legeringsstaal |
| Afsluit | Zwarte |
| Mechanische eigenschappen | ISO898.1 |
| Verpakking | Karton, polyzak, vat |
| Paletten | pallet van massief hout, pallet van multiplex, tondoos/zak |
![]()
![]()
![]()
Onze diensten
Professionele fabrikant: Al onze bevestigingsmiddelen zijn ontworpen en vervaardigd volgens de kopers'
specificatie en prestaties.
Kwaliteit is gegarandeerd: duurzaamheidstests en kritisch technisch ontwerp om de levensduur van bevestigingsstukken te verlengen.
Kosteneffectief: concurrerende prijzen met professionele fabrieksvoorziening
Perfecte bevestigingsoplossing met meer dan 15 jaar ervaring om uw probleem op te lossen: breed scala aan onderdelen.
Op maat gemaakte ideale bevestigingsmiddelen: op maat gemaakte diensten volgens de aangeboden monsters en tekeningen.
Gratis monstersvoorStandaard bevestigingsmiddelvan Jiaxing City Qunbang Hardware
We beloven:
1.Hoge kwaliteit
2. Concurrerende prijs
3De kortste levering.
4De snelste reactie.
5De beste service.