|
|
| MOQ: | 500kg |
| Prijs: | Onderhandelbaar |
| Standaardverpakking: | 25KG/CTN, 36CTN/PALLET of kleine verpakking |
| Leveringstermijn: | 30days |
| Betalingswijze: | L/C, T/T, OA |
| Toeleveringskapaciteit: | 300ton/month |
ASTM F959 / F959 M Direct Tension Indicator Ringvormige Sluitringen voor A325 / A490
Bout Dacromet
| STIJL | Direct Tension Indicator Ringvormige Sluitringen |
| STANDAARD | ASTM F959 / F959M |
| LEVERANCIER | QBH |
| MAAT | 1/2" - 1 1/2"; M12 - M36 |
| KLASSE (Koolstofstaal) | / |
| Coating (Koolstofstaal) | zwart, zink, HDG, Warmtebehandeling, Dacromet, GEOMET |
| MATERIAAL | Roestvrij staal (SS304/SS316) / Koolstofstaal |
| VERPAKKING | bulk/ dozen in karton, bulk in plastic zakken/ emmers, etc. |
| PALLET | massief houten pallet, multiplex pallet, ton box/zak, etc. |
![]()
![]()
1.Wat is uw ervaring?Onze algemeen directeur is sinds 2005 betrokken bij de export van bevestigingsmiddelen.
Ons team kan u professionele
bevestigingsmiddelen verkoop- en vlotte exportdiensten bieden. 2. Hoe zit het met uw prijs?
Producten van hoge kwaliteit met een redelijke prijs. Geef me een aanvraag, we zullen u onmiddellijk een prijs voor u geven.
ter referentie.
3. Hoe controleert u uw kwaliteit?
We eisen dat de kwaliteitscontroleafdeling elke productielink van elke zending inspecteert. En we kunnen u MTC en molen certificaat verstrekken wanneer de goederen klaar zijn.
|
|
| MOQ: | 500kg |
| Prijs: | Onderhandelbaar |
| Standaardverpakking: | 25KG/CTN, 36CTN/PALLET of kleine verpakking |
| Leveringstermijn: | 30days |
| Betalingswijze: | L/C, T/T, OA |
| Toeleveringskapaciteit: | 300ton/month |
ASTM F959 / F959 M Direct Tension Indicator Ringvormige Sluitringen voor A325 / A490
Bout Dacromet
| STIJL | Direct Tension Indicator Ringvormige Sluitringen |
| STANDAARD | ASTM F959 / F959M |
| LEVERANCIER | QBH |
| MAAT | 1/2" - 1 1/2"; M12 - M36 |
| KLASSE (Koolstofstaal) | / |
| Coating (Koolstofstaal) | zwart, zink, HDG, Warmtebehandeling, Dacromet, GEOMET |
| MATERIAAL | Roestvrij staal (SS304/SS316) / Koolstofstaal |
| VERPAKKING | bulk/ dozen in karton, bulk in plastic zakken/ emmers, etc. |
| PALLET | massief houten pallet, multiplex pallet, ton box/zak, etc. |
![]()
![]()
1.Wat is uw ervaring?Onze algemeen directeur is sinds 2005 betrokken bij de export van bevestigingsmiddelen.
Ons team kan u professionele
bevestigingsmiddelen verkoop- en vlotte exportdiensten bieden. 2. Hoe zit het met uw prijs?
Producten van hoge kwaliteit met een redelijke prijs. Geef me een aanvraag, we zullen u onmiddellijk een prijs voor u geven.
ter referentie.
3. Hoe controleert u uw kwaliteit?
We eisen dat de kwaliteitscontroleafdeling elke productielink van elke zending inspecteert. En we kunnen u MTC en molen certificaat verstrekken wanneer de goederen klaar zijn.